Pánske prstene

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Pánsky prsteň: ideálny šperk pre každého muža

Pánsky prsteň je šperkom, ktorý dokáže ozdobiť a zvýrazniť mužskú ruku. Môže vyjadrovať čokoľvek - zmysel pre módu, osobné vyznanie či záväzok v partnerstve. Nosiť ho môžete na akomkoľvek prste, prstenník ale obvykle býva rezervovaný pre svadobnú obrúčku. V každom prípade by mal mať šperk správnu veľkosť. Čo hovoríte na ponuku českej značky Sam's Artisans?

Páči sa vám pánsky prsteň zlatý alebo z chirurgickej ocele?

Ponuka pánskych prsteňov je dnes už skutočne rozmanitá. Pri výbere sa môžete držať osvedčenej klasiky, ako je striebro alebo zlato. Čo tak ale tentoraz staviť na originalitu a pochváliť sa pánskym prsteňom s kameňom? Veľkej obľube sa tešia aj pánske prstene z titánovej alebo chirurgickej ocele. Všetky tieto kovy zaručujú vysokú životnosť a odolnosť voči okolitým vplyvom.

Kam nosiť pánsky prsteň?

Či už vyrážate za kultúrou alebo za kamarátmi, nezabudnite svoju vizáž doladiť správnym prsteňom. Veľmi moderne vyzerá napríklad čierny prsteň. Ak ste športovec, určite vás neprekvapí, že niektoré športové aktivity je lepšie prevádzkovať bez šperkov, to sa týka predovšetkým plávania a všeobecne vodných športov. U tých totiž hrozí nepríjemnosť v podobe straty prsteňa.

Preskúmajte kategórii prstene a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske tepláky, pánske trekové a outdoorové topánkypánske mikiny čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - Aboutyou.sk, Sperky-eshop.sk a Answear.sk alebo vyberajte podľa farieb.