Moto doplnky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Moto doplnky pre vás a vašu motorku

Vyrážate so svojou motorkou často na výpravy a premýšľate, čo by sa vám mohlo ešte hodiť? Popri absolútnych nevyhnutnostiach, akými sú zámok na motorku, taška na motorku a náhradné moto diely, sa vám určite zídu aj doplnky, ktoré z vašich výletov vytvoria skutočné zážitky, na ktoré budete ešte dlho radi spomínať. Stavte na rokmi preverené značky Kappa, Oxford alebo Shad a vyberte si to najlepšie vybavenie.

Čo sa bude hodiť? Plachta na motorku, držiak na mobil či interko

Pokiaľ pre svoju motorku nemáte kryté státie, rozhodne by ste mali mať aspoň plachtu na motorku, ktorá váš stroj ochráni v nepriaznivom počasí. Na svojich výpravách potom oceníte napríklad držiak na mobil, interkom pre možnosť komunikácie s priateľmi, kameru, ktorá bude vašu jazdu dokumentovať, alebo multifunkčný nákrčník, ktorý môžete nosiť ako klasickú šatku, potítko alebo kuklu.

Čaká vás dovolenka na motorke?

Pokiaľ bývajú vaše potulky aj s nocľahom, budete tiež potrebovať moto kufor či priestranný vak na motorku a nosič. Na dlhšiu trasu sa tiež hodí uľaviť očiam, preto zainvestujte do kvalitných okuliarov a nezabudnite ani na nepremokavú vrstvu pre prípad intenzívneho dažďa. Úplnou samozrejmosťou je potom odolná helma a pevné moto oblečenie, ktoré vás ochránia aj v prípade kolízie.

Preskúmajte kategórii moto doplnky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie stany, jógakolobežky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Kappa, objavujte nové e-shopy a obchody - Lidl.sk a Muziker.sk alebo vyberajte podľa farieb.