Výbava na zjazdové lyžovanie

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Na čo pri výbere zjazdových lyží nezabudnúť?

Vyrážate brázdiť svah? Potom vám iste príde vhod pár rád, čo by ste so sebou nemali zabudnúť pribaliť. Samozrejmosťou sú zjazdové lyže, ktoré sa vyberajú podľa skúseností jazdca, ale aj jeho výšky - u začiatočníka je to jeho výška mínus 10-15 cm. Samozrejmosťou sú tiež skvele padnúca lyžiarska obuv, kompatibilné viazanie a pár paličiek. Vyberajte z ponuky obľúbených značiek Salomon, Head alebo Scott.

Na lyže jedine bezpečne

Zabudnúť však nesmiete ani na bezpečnostné prvky, ako je prilba, okuliare a prípadne aj chrániče zápästia a chrbtice, najmä ak v lyžovaní ešte nemáte príliš prax. Ďalej už potrebujete len kvalitné zimné oblečenie, v ktorom vás žiadne rozmary počasia neprekvapia, a to lyžiarske nohavice, lyžiarsku bundu a kvalitnú termobielizeň, ktorá odvedie vlhkosť od tela.

Doplnková výbava pre skutočných nadšencov

Nezabúdajte tiež na to, že k zjazdovke väčšinou neprídete po svojich, preto je dobré svoje lyže chrániť v obale a myslieť aj na upevnenie k autu pomocou strešných nosičov na lyže. Ak ste vyznávači skialpinizmu, rozhodne sa poobzerajte aj v ponuke vhodných stúpacích pásov, ktoré vám pomôžu na neupravenom hlbokom snehu.

Preskúmajte kategórii výbava na zjazdové lyžovanie a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie stany, elektrokolobežkykolieskové korčule čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Under Armour, Fila a Salomon, objavujte nové e-shopy a obchody - Spartoo.sk, 4camping.sk a Gamisport.sk alebo vyberajte podľa farieb.