Lyžiarska obuv

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Užite si hory naplno!

Zjazdové lyžovanie stále kraľuje rebríčku najobľúbenejších zimných športov, preto niet divu, že mu každoročne podľahne aj celý rad začiatočníkov. Pokiaľ vás tiež láka opojná vôňa čerstvého vzduchu, snehu a horúcich zimných nápojov, nezostáva nič iné, len vybrať tie najlepšie lyže a lyžiarske topánky od značiek, ktoré už vedia, čo je pre bezpečné lyžovanie potrebné. Od lyžiarok sa odvíja všetko. Preto sú skvelou voľbou tie od značiek Head, Fischer či Rossignol.

Lyžiarske topánky: ako vybrať tie správne?

Výber kvalitných lyžiarskych topánok je priamo závislý od toho, koľko skúseností s lyžovaním máte. Prvé, čo treba zvážiť, je tvrdosť topánky – čím tvrdšia topánka, tým športovejšia jazda, preto by mali začiatočníci vyberať z čo najmäkších topánok. Druhým kritériom je samozrejme veľkosť a šírka topánky. Vždy je dobré počítať s tým, že sa lyžiarske topánky po niekoľkých prvých dňoch lyžovania „vyšlapú“.

Investícia, ktorú si treba premyslieť

Dámske, pánske aj detské topánky na zjazdové lyžovanie sa vždy oplatí vyberať podľa toho, ako často ich využijete. Pokiaľ sa chystáte na svah len párkrát za zimu, nie je nutné míňať horibilné sumy za profesionálne vybavenie. Ak ste naopak vášnivý lyžiar, zvoľte športové či profesionálne lyžiarky, pri ktorých sa vám investícia čoskoro vráti. Pri výbere nezabudnite na vak na lyžiarky.

Preskúmajte kategórii lyžiarska obuv a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie horské bicykle, jógaskateboardy, longboardy čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Salomon, Alpina a Dynafit, objavujte nové e-shopy a obchody - Decathlon.sk, Alza.sk a Sportofino alebo vyberajte podľa farieb.