Pánske kravaty

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Ako sa viaže kravata?

Kravata je tradičným doplnkom obleku. Viete, ako ju správne uviazať? Bohato postačí, ak sa naučíte len základný uzol Long alebo tzv. Four in hand, ktorý je jednoduchý a hodí sa k väčšine typov košeľových golierov. Pre formálnejšie udalosti môžete zvoliť širšie a upravenejšie uzly Half Windsor alebo Windsor. Ako na to vám určite poradí mužská časť príbuzenstva alebo početné ilustrované návody a videá.

Svadobná kravata vám dodá štýl

Či už idete na svadbu ako ženích, svedok alebo hosť, na svojom vzhľade by ste si v tento deň mali dať záležať. Kravata z kvalitného materiálu a formálny uzol sú základom. Končiť by mala tesne pod opaskom, dlhšia alebo kratšia nebude vyzerať dobre. Radostná modrá či ružová kravata je vhodnou voľbou pre svadobčanov. Zaujímavou alternatívou kravaty je motýlik, odvážnejšie typy ho ešte doplnia o módne traky.

Ktorú kravatu vybrať?

V ponuke značiek Michael KorsHugo Boss máte na výber z mnohých materiálov, farieb aj vzorov. Polyester a nylon sú lacné, ale v tomto prípade je lepšie si priplatiť. Luxusným dojmom pôsobí kašmírová alebo hodvábna kravata. Správnu šírku vyberte podľa svojej postavy. Ak si neviete rady, zvoľte univerzálnych 8 cm. Pre formálne udalosti je vhodná čierna kravata, tmavo modrá je zase stávkou na istotu, ktorá pristane každému.

Preskúmajte kategórii pánske kravaty a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske mikiny, pánske svetrepánske tréningové topánky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Hugo Boss, GANT a Ralph Lauren, objavujte nové e-shopy a obchody - Bezvasport.sk, Factcool.sk a DobryTextil.sk alebo vyberajte podľa farieb.