O nás

Pomáhame ľuďom zorientovať sa vo svete módy

Modio.sk sme začali vytvárať v roku 2016. K jeho založeniu nás viedla snaha pomôcť ľuďom s výberom kvalitného tovaru a objavovaním nových kúskov. Chceli sme vyhľadávať módne trendy, zhromažďovať ich na jednom mieste a prinášať neustále nové inšpirácie – a presne to robíme dodnes!

Pomáhame objavovať nové módne kúsky, outdoorové vybavenie, kozmetiku aj značky. Našim cieľom je prinášať kvalitný obsah, ktorý vám pomôže nájsť to najlepšie, nech hľadáte čokoľvek. Preto každý mesiac testujeme, hodnotíme a porovnávame desiatky produktov. Uľahčujeme vám výber kúskov, ktoré za to naozaj stoja, a strážime za vás tie najvýhodnejšie ponuky.

Tvoríme online katalóg inšpirácií

V našom katalógu módnych inšpirácií nájdete viac ako 3 000 000 prehľadne zoradených produktov. Môžete medzi nimi len tak surfovať, filtrovať na základe najrôznejších parametrov alebo si vyhľadať presne to, čo chcete.

Katalóg je totiž navrhnutý tak, aby vám uľahčil cestu k tovaru, ktorý vás zaujíma, a ponúkol čo najlepšie odpovede aj na veľmi konkrétne otázky. A keď nám navyše prezradíte, čo sa vám páči, alebo si uložíte svoje obľúbené značky, prispôsobíme inšpiráciu vášmu štýlu.

PREHLIADNUŤ KATALÓG

Máme pre vás 23 000 tém

Dokážeme pre vás nájsť nielen napr. šaty, ale aj teplákové šaty, sakové šaty, šaty pre plnoštíhle, boho šaty, šaty s vreckami, svetrové šaty, šaty s výstrihom, plisované šaty alebo večerné šaty. Takto sme spracovali vyše 23 000 tém.

UKÁZAŤ KATEGÓRIE

Tvoríme magazín

Uľahčujeme vám výber produktov naprieč módou, kozmetikou, športovými pomôckami aj outdoorovým vybavením a pomáhame vám investovať peniaze do výrobkov, ktoré za to naozaj stoja.

V každej kategórii preto poctivo hľadáme tie najkvalitnejšie produkty, ktoré potom dôkladne testujeme, hodnotíme a porovnávame. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť recenzie a rebríčky produktov, za ktorými si skrátka stojíme.

ČÍTAŤ MAGAZÍN

Ako vyberáme a testujeme produkty pre magazín

Za každým článkom, rebríčkom a recenziou stojí niekoľkohodinová rešerš. Všetky výrobky, ktoré v našich článkoch nájdete, vyberáme nezávisle a s ohľadom na ich kvalitu.

Produkty, ktoré testujeme osobne, vždy podrobíme dôkladnému záťažovému testu – používame ich, skúšame, čo vedia, a porovnávame ich výkon s ostatnými vybranými produktmi. V bežeckých topánkach si skutočne ideme zabehať, softshellové bundy si so sebou berieme na víkend v prírode a kozmetiku skúšame doslova na vlastnej koži.

Pokiaľ nie je možné produkty otestovať osobne, vykonávame rozsiahlu rešerš, pri ktorej skúmame všetky parametre vrátane recenzií a skúseností reálnych užívateľov.

Odkiaľ pochádzajú fotografie z magazínu

Každé porovnanie a recenziu dopĺňame o kvalitné fotografie produktov. Ak ich testujeme priamo v redakcii a máme šancu ich pri tom profesionálne nafotiť, potom pridávame vlastné fotografie.

Keď produkty testujú sami redaktori, nie vždy majú možnosť zaobstarať kvalitné obrázky. V takom prípade – rovnako ako pri hodnotení na základe užívateľských recenzií – používame fotografie priamo od výrobcu, na ktorých sú produkty dobre vidieť.

Testujeme e-shopy

Okrem produktov testujeme aj samotné e-shopy. Prejdeme za vás všetky informácie o platbe, doprave alebo reklamáciách a samozrejme v e-shope vyskúšame aj skutočný nákup s následným vrátením tovaru.

Hneď potom vás v prehľadnej recenzii informujeme o tom, ako to prebehlo, aby ste si mohli vyberať len poctivé e-shopy a vyhli sa podvodníkom.

E-shopom, pri ktorých náš tajný nákup prebehne na jedničku, potom ponúkneme možnosť umiestniť si na web náš odznak, aby ste tie najlepšie e-shopy spoznali na prvý pohľad.

Naše hodnotenie najlepších e-shopov nájdete aj u obchodníkov

Ako fungujeme

Ako zarábame

Dostávame provízie z kliknutí na stránky e-shopov, ktorých tovar sa zobrazuje v našom katalógu. Akonáhle vás v katalógu niečo zaujme a rozhodnete sa preskúmať produkt priamo v e-shope, daný obchod nám za vašu návštevu alebo objednávku zaplatí malý poplatok. Vďaka tomu vám dokážeme ponúkať nielen inšpiráciu, ale aj kvalitný, nezávisle spracovaný obsah.

Za recenzie si nenechávame platiť

Za testovanie produktov a e-shopov si nenechávame platiť. Rovnako tak nerobíme ani testovanie na objednávku. To znamená, že výrobcovia ani obchody si u nás nemôžu zaplatiť za hodnotenie ich produktu, mystery shopping ani recenziu e-shopu. Jedine tak môžeme zaručiť 100% nezávislé testovanie a recenzie, za ktorými si naozaj stojíme.

Kľúčoví ľudia

Z nášho tímu

Zoznámte sa s naším tímom! Aj keď sa môže zdať malý, zastane veľa práce - od starostlivosti o zapojené e-shopy cez plánovanie obsahu a nastavovanie algoritmov až po riadenie celého projektu.

Pridajte sa k nám

Či ste skúsený programátor, marketingový manažér, PPC špecialista, alebo máte úplne inú špecializáciu, ktorá by sa do nášho tímu hodila, radi vás spoznáme!

Pavel Kaňák
Pavel Kaňák
Account Manager
Linkedin
Dáša Veverková
Dáša Veverková
Content Manager
Linkedin
Martin Bětík
Martin Bětík
Yield Manager
Linkedin
Renata Adámková
Renata Adámková
Back-office Manager
Linkedin
Máte otázky?

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, nápady alebo pripomienky, sme vám k dispozícii.

Otázky k produktom a reklamácie

Nie sme e-shop, sme módny inšpirátor. Pokiaľ máte akúkoľvek otázku k produktom, stavu objednávky, vráteniu tovaru či reklamáciám, obráťte sa priamo na e-shop, u ktorého ste tovar zakúpili.

Zistite

Napísali o nás

Prevádzkovateľ

Prevádzkovateľ Modio.cz
FASTFORWARD VENTURES LLC
SAN DIEGO, CA, 92110
USA