Teplákové šaty

Vyrazte do ulíc v teplákových šatách, ktoré sú klasickým spôsobom, ako si udržať úroveň a pohodlie po celý deň. Či už sa rozhodnete pre farebné športové kúsky od značiek adidas a Nike, alebo dáte radšej prednosť elegantnejším verziám, chybu rozhodne neurobíte.

Teplákové šaty

Mikinové šaty s kapucňou a vreckami sú praktické aj komfortné

Ťažko si predstaviť niečo pohodlnejšie, než sú teplákové šaty. Nemysliteľné sa stalo skutočnosťou a dnes môžete do mesta, do školy aj na rande vyraziť v hrejivom objatí dámskych teplákových šiat, napríklad tých s vreckami, kapucňou alebo pokojne aj s krátkym rukávom. V zime vám budú robiť spoločnosť dlhé teplákové šaty Calvin Klein či Tommy Hilfiger, v lete zase tie letné od značky adidas alebo Nike.

Náš tip

Boho štýl ovládol aj teplákové šaty

Hovieť si v pohodlí, a ešte vyzerať vkusne a žensky? To už chce nejakú tú módnu obratnosť.

Monochromatický outfit v zemitých tónoch priam dýcha pohodou a neurobíte si s ním hanbu ani na prechádzke mestom. Dlhé teplákové šaty stačí ozvláštniť elegantnými doplnkami na čele s výrazným klobúkom so širokou krempou a koženými čižmami. Dokonalosť v duchu hygge je na svete!

Boho štýl ovládol aj teplákové šaty
Boho štýl ovládol aj teplákové šaty
Boho štýl ovládol aj teplákové šaty

Ide to aj romanticky ...

Že sa teplákovina nehodí iba na doma či šport vás rýchlo presvedčia dámske teplákové šaty s volánikmi, spadnutými ramenami či naberanými rukávmi. Stačí z rovnice vyškrtnúť kapucňu a prípadné nápisy či logá. Celkový dojem ešte umocníte vhodným vrstvením s košeľou a pridaním pôsobivých lodičiek na vysokom podpätku.