Zimné šaty s dlhým rukávom

Objavte čaro zimných šiat! Vďaka mäkkému, hrejivému úpletu alebo pohodlným vlneným šatám sa nemusíte vzdať vzhľadu femme fatale, ani keď teploty poriadne klesnú. Zamilujte si mrazivé dni vďaka zimným šatám.

Zimné šaty s dlhým rukávom

Teplé zimné šaty patria do každého šatníka

Ak také ešte nemáte, prezrite si najnovšiu kolekciu Reserved, Trendyol, Pieces alebo Tom Tailor plnú horúcich trendových kúskov. Je len na vás, či investujete do praktickej a hrejivej merino vlny či luxusného kašmíru, alebo dáte prednosť módnym úpletovým šatám s dlhým rukávom, no príležitostí obliecť si ich počas zimy budete mať naozaj dosť.

Náš tip

Dokonalý outfit s minimom úsilia

Zimné pletené šaty sú úžasné v tom, že samy o sebe sú super štýlové, a keď ich ešte osviežite vhodnými doplnkami, ani sa nemusíte snažiť a budete vyzerať fantasticky, nech už máte namierené na koncoročný firemný večierok alebo len tak do mesta.

So zaujímavým opaskom, vysokými čižmami a klobúkom premeníte aj jednoduché šaty na oslnivý outfit.

Dokonalý outfit s minimom úsilia
Dokonalý outfit s minimom úsilia
Dokonalý outfit s minimom úsilia

Ako si vybrať zimné šaty pre moletky?

Bojíte sa, že v hrubých zimných šatách budete pôsobiť priveľmi objemne? Ak si zvolíte lichotivý strih, vzor a farbu, môžete tieto obavy hodiť za hlavu. Nezabudnite zvýrazniť svoje krivky opaskom a nebojte sa ani vrstvenia. Neukrývajte sa zbytočne v oversize strihoch, aby ste si opticky nepridali kilá. Základom je, aby ste sa v šatách cítili sebavedomo a pohodlne.