Batikované šaty

Batikované šaty sú späť! Využijete ich nielen ako obľúbený kúsok na leto, kedy sa chcete udržať v pohode a zároveň chcete zostať štýlové, ale aj na akúkoľvek príležitosť, kedy túžite vystúpiť z davu. Bez ohľadu na to, ktoré zvolíte, vždy sa budete cítiť skvele.

Batikované šaty

Batikované šaty sú späť!

Batika sa túto sezónu opäť vracia na výslnie a nosí sa v mnohých podobách a strihoch - v elegantnom štýle aj ako tričkové šaty na bežné dni. Pestré farby látky, vytvárajúce zaujímavé geometrické tvary či fľaky rozžiaria váš šatník a zdvihnú vám náladu. Ak je pre vás všetkými farbami hrajúca batika príliš uletená, dajte šancu aspoň pastelovým odtieňom.

Náš tip

Ako a kam nosiť batikované šaty štýlovo?

Batikované šaty sú pomerne výrazným kúskom, takže najlepšie funguje, ak ich doplníte jednoduchými doplnkami - džínsovou bundou a teniskami, prípadne sandálkami či kabelkou. Takto ich pokojne vynosíte aj do práce.

Ak máte chuť na odvážnejší outfit na letný festival, vyberte si výrazné batikované hippies šaty a okoreňte ich šperkami.

Ako a kam nosiť batikované šaty štýlovo?
Ako a kam nosiť batikované šaty štýlovo?
Ako a kam nosiť batikované šaty štýlovo?

Batikované šaty letné nielen na dovolenku

Dlhé batikované šaty z jemných a vzdušných materiálov už dávno nemusia evokovať len psychedelickú éru 60. rokov. S opaskom v páse budú pôsobiť veľmi žensky a zvýraznia vaše krivky. Letná atmosféra z nich priam srší, takže na prechádzky po pláži sú ako stvorené a po návrate naspäť do reality vám budú pripomínať bezstarostné chvíle pri mori.