Koktejlové šaty

Pustite do svojho šatníka eleganciu a nadčasovosť spolu s koktejlkami, ktoré z vás vykúzlia dámu pri každej slávnostnej príležitosti. Na Modio.sk nájdete všetky farby aj dĺžky.

Koktejlové šaty

Dámske koktejlové šaty patria na módny piedestal

Krásne nohy by bol hriech skrývať, toho si bol priekopník koktejliek Christian Dior už v 40. rokoch dobre vedomý. Sám ale najskôr netušil, aký boom sa okolo nich strhne. Kokteilky si okamžite získali srdce každej ženy. Hlavným dôvodom bola ich všestrannosť, elegancia a noblesa, akú prepožičiavali svojej nositeľke. Typická je pre nich dĺžka po kolená, hlboký výstrih a holé ramená. Krásne kúsky nájdete v ponuke Orsay alebo Guess.

Náš tip

Čierne koktejlové šaty: absolútny must-have

Ak by ste mali siahnuť len po jedných jediných koktejlových šatách, vypočujte si radu ikonickej Coco Chanel a zvoľte tzv. „malé čierne“. Sú doslova nezničiteľné!

Hodia sa na večierok, párty, do divadla alebo aj kancelárie. Kedykoľvek cez ne môžete prehodiť džínsovú bundu, pridať tenisky, a budete dokonale pripravená na rande, nech už vás vyvedie váš drahý kamkoľvek.

Čierne koktejlové šaty: absolútny must-have
Čierne koktejlové šaty: absolútny must-have
Čierne koktejlové šaty: absolútny must-have

K jeseni sa hodia výrazné farby

Vykročte zo svojej komfortnej zóny a experimentujte, koktejlky vám to dovolia! Žlté, modré či zelené koktejlové šaty rozžiaria aj ten najnudnejší večierok. Pohrať sa môžete so strihmi, dĺžkami aj materiálmi. Ukážte svetu, kto ste. Koktejlové šaty s čipkou vyzdvihnú nežnú stránku osobnosti, tie s dlhým rukávom sa zase výborne hodia pre zrelšie dámy, stačí len vedieť, ktoré práve potrebujete.