Kožené šaty

Kožené šaty môžu byť nielen univerzálne a nadčasové, ale aj rafinované a sexy. Nosiť ich môžete na koncerty, do klubu alebo na stretnutie s priateľmi. Jedným z najväčších benefitov týchto šiat je ich jedinečnosť. Ak hľadáte kúsok, ktorý vám pomôže vykročiť zo stereotypu, sú to práve tieto šaty.

Kožené šaty

Kožené šaty: trend, ktorý nezostarne

Sú zvodné, sú dramatické, sú nesmrteľné. Dámske kožené šaty skrátka nemožno nemilovať. Koža dokonale zdôrazní váš ženský šarm, a navyše sa bude skvele dopĺňať s denimom, pleteninou aj vysoko elegantným saténom. Vybrať si môžete kúsky pre odvážny aj umiernený vzhľad. Ak túžite po skutočne sexy kožených šatách, prezrite si ponuku značky Zara.

Náš tip

Čo keď s kožou začínate?

Pokiaľ sa s kožou ešte len zoznamujete, možno pre vás budú vhodným štartom dômyselne riešené šaty s koženými detailmi.

Čierne koženkové šaty s originálnou sukňou nenechajú nikoho chladným, navyše sa v kombinácii s bavlnou budete cítiť úplne pohodlne aj v horúcom počasí. Skombinovať ich možno s vysokými šnurovacími čižmami, bodkovanými pančuchami a crossbody kabelkou.

Čo keď s kožou začínate?
Čo keď s kožou začínate?
Čo keď s kožou začínate?

Ako nosiť kožené šaty? Rozhodne štýlovo

O tom, ako sú kožené šaty neuveriteľne variabilné, sa presvedčíte hneď, ako k nim pridáte iný kúsok zo svojej šatne. Sadnú prakticky ku všetkému! Sú ako stvorené na vrstvenie, a to dokonca aj cez objemný sveter či tenký rolák. Nikdy však nezabúdajte na výrazný opasok, ktorý zvýrazní vašu siluetu. Vestu či ľahký kabátik zase skvele nahradíte zavinovacími šatami bez rukávov. Tie sa hodia dokonca aj cez nohavice.