Plesové šaty 2024

Ako sa obliecť na ples, aby aj hollywoodske hviezdy pri pohľade na vás bledli závisťou? Inšpirujte sa naším výberom spoločenských šiat odrážajúcich trendy na rok 2024. V týchto modeloch zaručene zažiarite.

Plesové šaty 2024

Aké farby ovládnu túto plesovú sezónu?

Spoločenské šaty a šperky by ste si mali vyberať predovšetkým podľa typu spoločenskej udalosti, ale aj podľa toho, aké odtiene a strihy na vás vyzerajú najlepšie. Ak chcete nasledovať tohtoročné trendy, v kurze je momentálne kobaltovo modrá, ale aj stálice ako červená a čierna v klasickej aj trblietavej podobe.

Náš tip

Vyznáte sa v plesovej etikete?

Pri výbere šiat a doplnkov na ples sa orientujte podľa dress code na pozvánke. White tie si vyžaduje veľmi formálne a luxusné dlhé plesové róby, lodičky s uzavretou špičkou a pätou na jemnom a šíthlom podpätku.

Pri black tie si môžete dovoliť dlhé, farebnejšie, menej pompézne šaty. Krátke kokteilové šaty majú priestor, ak na pozvánke stojí Formal či Cocktail.

Vyznáte sa v plesovej etikete?
Vyznáte sa v plesovej etikete?
Vyznáte sa v plesovej etikete?

Vyberte si u nás slávnostné šaty na rôzne príležitosti

V našej ponuke nájdete úžasné večerné šaty rôznych štýlov, v ktorých zažiarite na spoločenských udalostiach. Z materiálov sa teší obľube čipka, luxusné lesklé látky, ktoré dodajú šatám slávnostný charakter. V roku 2024 sa do popredia dostanú aj volány a puff rukávy, ktoré sa postarajú o to, že budete neprehliadnuteľná.