Košeľové šaty

Ideálny základ jesenného outfitu, vďaka ktorému budete štýlová každý deň. S károm, vo svetlo modrej farbe, s opaskom, golierom či oversize – ktoré sa hodia do vášho šatníka?

Košeľové šaty

Praktické aj trendové: podľahnite kúzlu košeľových šiat!

Elegantné košeľové šaty s lodičkami si môžete obliecť do práce aj na rande. Sú všestranné a skombinujete ich na mnoho príležitostí. S opaskom veľmi pekne ukážu na akejkoľvek ženskej postave a sú pohodlné. Nájdite si ideálnu dĺžku pre vás – budú to midi, maxi letné rozviate alebo dlhé košeľové šaty?

Náš tip

Maxi pohodlnosť v maxi šatách

Košeľové šaty v maxi prevedení sú absolútnym must-have kúskom.

V lete sú perfektne vzdušné a budete sa v nich cíitiť dobre aj v tých najtropickejších horúčavách. Stačí zvoliť príjemný materiál ako bavlnu alebo ľan a ide sa do mesta.

V chladnejšom počasí zas maxi šaty perfektne ladia s čižmami, vďaka ktorým v tomto outfite predĺžite svoju postavu. Vyberte si dlhý rukáv, príjemné tlmené farby, klobúk a nechajte sa unášať ulicami v obľúbenom boho štýle.

Maxi pohodlnosť v maxi šatách
Maxi pohodlnosť v maxi šatách
Maxi pohodlnosť v maxi šatách

Každý deň inak: hrajte sa s vrstvami

Kárované košeľové šaty sú absolútnou legendou – môžete ich nosiť samostatne, alebo navrstviť na pančuchy či legíny a kardigan. Hitom sú aj modré rifľové šaty, neprehliadnuteľné červené či nežné biele košeľové šaty. Ak si túžite ubrať pár kíl, vyskúšajte pásiky – vertikálne prúžky dokážu zázraky!