Gotické šaty

Seriál Wednesday ovplyvnil celý svet natoľko, že sa vďaka nemu stal gothic štýl novým módnym trendom roku 2023! Vyberte si šaty, ktorými dáte najavo, že máte svoje vlastné pravidlá a štýl života.

Gotické šaty

Gotika valcuje módne trendy

Šaty ako Wednesday z populárneho seriálu na Netflixe môžete mať teraz aj vy. Svoje korene má tento jedinečný štýl v post-punkovej scéne v Spojenom kráľovstve v začiatkoch 80. rokov, a populárny seriál gotickej móde pomohol znova upútať pozornosť. Prezrite si ponuku značiek Killstar či Iron Fist a vyberte si model presne pre vás.

Náš tip

Ovládnite základy tohto populárneho štýlu

Temné, dramatické čierne šaty v kombinácii s tajomne ladeným tmavým a výrazným mejkapom sa postarajú o ten správny gotický vzhľad.

Aj doplnky ako čierne čipkované rukavice, sieťkované pančuchy, zamatové choker náhrdelníky alebo náušnice sa budú hodiť, ak chcete imidž dotiahnuť do dokonalosti.

Ovládnite základy tohto populárneho štýlu
Ovládnite základy tohto populárneho štýlu
Ovládnite základy tohto populárneho štýlu

Gothic šaty pristanú aj moletkám

Gotický štýl lahodí predovšetkým dámam obľubujúcim tvrdšiu hudbu. Na to, aby ste v gotických šatách zažiarili, nepotrebujete postavu modelky. Výbornou voľbou pre dámy s plnšími tvarmi sú korzetové šaty gothic štýlu, ktoré krásne zvýraznia krivky a vyformujú postavu, ale zároveň predvedú vašu temnú romantickú stránku.