Čipkové šaty

Čipkové šaty môžete nosiť nielen na špeciálne akcie, ale aj do práce alebo na stretnutie s priateľmi. V každom prípade dodajú vášmu outfitu punc elegancie, a to bez ohľadu na ročné obdobie alebo príležitosť. Obuť k nim môžete opaskové sandále aj biele tenisky.

Čipkové šaty

Módna stálica menom čipkované šaty

Sofistikovaná či odvážna? Čipkové šaty zvládnu oboje. Odhalia totiž vždy iba to, čo im dovolíte. Veľakrát si dokonca vystačíte len s jednoduchými čipkovými detailmi, ako sú rafinované prestrihy, výrazné rukávy či efektný živôtik. Čipku môžete veselo vrstviť, pridať volániky, peplum či kombináciu so saténom. Ako hovoria taliani, čipiek nie je nikdy dosť.

Náš tip

Klasiku osviežia vhodné detaily

Hľadáte dokonalé krajkové spoločenské šaty? Nechajte sa uhranúť tými s dlhým rukávom a viazačkou.

Šikovne vrstvený strih so zdôrazneným pásom vám pristane, či už nosíte veľkosť XS alebo XXL. Zahalené ruky aj krk sa zase postarajú o efekt dokonalej jemnosti s dôrazom na uhladenosť. Vyraziť v nich môžete na rande aj pracovnú schôdzku, vždy perfektne zažiarite bez pachuti nudné konformity.

Klasiku osviežia vhodné detaily
Klasiku osviežia vhodné detaily
Klasiku osviežia vhodné detaily

Farby dajú čipke vyniknúť

Ak existuje niečo, čo krajke skutočne dodá šťavu, potom sú to farby. Červené, modré, ružové či zelené krajkové šaty roztancujú aj nudný office day. Čím viac im doprajete priestoru, tým jemnejšie by mali byť topánkykabelka. Držte sa jemných prírodných či čiernych tónov a budete mať vyhrané. Čipkovaným šatám pre plnoštíhle potom vždy pristane prepásanie. Opticky tým vytvarujete dokonalú siluetu.