Tunikové šaty

Tunikové šaty boli vždy jedným z najžiadanejších outfitov žien všetkých vekových kategórií. Sú štýlové, pohodlné a umožňujú rôzne štylizácie. Doplňte ich svojimi obľúbenými podpätkami a vyrazte do kancelárie, k vode alebo na rande.

Tunikové šaty

Outfity s tunikovými šatami, v ktorých vyniknete

Tunikové šaty lichotia väčšine ženských postáv a môžete ich nosiť na viacero spôsobov - s obtiahnutými džínsami, legínami, sukňou… Ak zatúžite po imidži bohyne, nezabudnite si na ne vziať ešte opasok, ktorý zvýrazní štíhly driek a outfit dotvoriť doplnkami. Aby ste nepôsobili neforemne, nenoste ich so širokými nohavicami.

Náš tip

Malé čierne tunikové spoločenské šaty

Chystáte sa do spoločnosti, no chcelo by to nejakú zmenu? Stavte na rokmi overenú klasiku, ktorá ovládla módnu scénu už od čias Coco Chanel - ikonické malé čierne.

Tentokrát to však skúste v netradičnej podobe - zaujímavo riešené nazberkané rukávy v kombinácii s typickým tunikovým strihom z nich spravia naozaj originálny kúsok.

Malé čierne tunikové spoločenské šaty
Malé čierne tunikové spoločenské šaty
Malé čierne tunikové spoločenské šaty

Na leto sú ako stvorené

Samozrejme, nosiť sa dajú celoročne, no práve v horúcich dňoch prídu vhod letné tunikové šaty v uvoľnenom strihu z priedušných materiálov, v ktorých sa budete cítiť voľná. Tunikové šaty s krátkym rukávom a neprehliadnuteľným vzorom, alebo jednofarebné romantické tunikové šaty s čipkou budú túto sezónu hitom.