Pánske poltopánky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Pánske poltopánky potrebuje každý

Poltopánky sa hodia na rôzne príležitosti: od spoločenských akcií cez obchodné stretnutia, rande až po prechádzku do mesta. Nikdy neviete, kedy sa budete potrebovať nahodiť do obleku, preto aspoň jedny univerzálne, elegantné a nadčasové čierne poltopánky by mal vlastniť každý moderný muž. A aj pánske poltopánky hnedé sa určite uživia, tak si nájdite tie svoje.

Ktoré poltopánky sú v kurze?

Klasické hladké kožené poltopánky v jednoduchom štýle sú vždy stávkou na istotu, no ak chcete zapôsobiť, môžete vyskúšať zdobené alebo lakované poltopánky. Obľube sa tešia aj kožené poltopánky z brúsenej kože. Aby si čo najdlhšie zachovali reprezentatívny vzhľad, oplatí sa o ne starať, vyživovať ich a impregnovať. Odmenia sa vám dlhou životnosťou.

Obľúbená a pohodlná celoročná obuv

Využijete ich naozaj celoročne. V chladnom počasí vytiahnite ku rifliam a kabátu zateplené poltopánky, aby vám nebola zima. Prezrite si najnovšiu kolekciu a či už sa rozhodnete pre poltopánky Rieker alebo napríklad Gino Rossi, určite neoľutujete. Doprajte vašim nohám ten najvyšší komfort!

Preskúmajte kategórii pánske poltopánky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske mikiny, pánske elegantné košelepánske vychádzkové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Armani a Hugo Boss, objavujte nové e-shopy a obchody - Sneakerstudio.sk, Panskaelegancia.sk a Shooos.sk alebo vyberajte podľa farieb.