Jóga

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Osviežte svoje telo i ducha: zacvičte si jogu

Joga pomáha redukovať stres a napätie prostredníctvom uvoľňujúceho cvičenia, dýchacích techník a meditácie. Okrem toho posilňuje telo a zlepšuje rovnováhu. Blahodarný rituál je možné vylepšiť vhodne vybranými pomôckami, ktoré váš zážitok ešte prehĺbia. Úplným základom je pohodlné oblečenie a podložka na jogu. Ďalšie pomôcky na jogu môžete pridávať postupne. Začnite napríklad bolsterom, kruhom, blokom či závesom na jogu.

Ako vybrať podložku na jogu?

Aby sa vám dobre cvičilo, je potrebné, aby s vami dizajnová podložka na jogu rezonovala nielen svojim motívom, ale aj veľkosťou. Niektoré podložky sú väčšie a ponúkajú viac priestoru na pohyb, zatiaľ čo iné sú menšie a vhodné na príležitostné cvičenie. Dôležitým parametrom je aj hrúbka. Podložky s vyššou hrúbkou môžu byť síce pohodlnejšie, zároveň však môžu spôsobiť, že budete menej stabilní pri niektorých pozíciách.

Oblečenie na jogu by malo byť extra pohodlné

Jóga sa cvičí naboso, aby ste mali vždy čo najlepší kontakt s podložkou. Prípadne si môžete zaobstarať špeciálne ponožky na jogu, ktoré majú protišmykovú úpravu a odhalené prsty. Nohavice na jogu by mali byť predovšetkým pružné a komfortné. Univerzálnou voľbou sú legíny, ktoré ľahko skombinujete s voľným tričkom alebo tielkom. Úplne štýlová budete v overale na jogu, ktorý sa hodí aj na pilates, aeriel jogu či do fitka.

Preskúmajte kategórii jógu a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie spacie vaky, kolobežkyskateboardy, longboardy čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Puma, objavujte nové e-shopy a obchody - GymBeam.sk, Factcool.sk a OK-moda.sk alebo vyberajte podľa farieb.