Elektrobicykle

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Čo je to elektrobicykel?

Došli vám sily pri šliapaní do pedálov, ale cyklistiky sa vzdať nechcete? Nedivíme sa... Svet vyzerá z bicykla jednoducho fantasticky, ale kto by si ho užil, keď má čo robiť, aby tak náročný šport rozdýchal? Práve preto je tu elektrobicykel, ktorý spája taký sympatický šport s kvapkou pridanej sily, ktorá vám pomôže zdolať každý kopec. Teraz sa už nemusíte báť, že nedôjdete domov!

Kde nabíjať elektrobicykel?

Ani na dlhších výletoch si nemusíte robiť starosti s dobíjaním batérie - stačí v telefóne sledovať interaktívnu mapu dobíjacích staníc a nikdy nezostanete "bez šťavy". Pokiaľ ale plánujete dlhšie výjazdy pravidelne, rozhodne zapátrajte v sekcii elektrobicyklov, ktorých batérie majú dlhú výdrž. Takáto batéria by mala mať kapacitu aspoň 500 Wh a viac.

Ako vybrať elektrobicykel?

Elektrobicykel jednoznačne vyberajte podľa frekvencie používania a podľa terénu, do ktorého bežne vyrážate. Do terénu horské, na ceste trekové a do mesta pohodlné mestské elektrobicykle. Ak chcete, aby vám bicykel poslúžil celé roky, oplatí sa staviť na kvalitu, bezstarostnú starostlivosť o batériu a overené značky.

Preskúmajte kategórii elektrobicykle a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie skateboardy, longboardy, kolobežkystany čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek ROCKRIDER a Amulet, objavujte nové e-shopy a obchody - Sportby.sk, Alza.sk a Decathlon.sk alebo vyberajte podľa farieb.