Outdoorové a turistické vybavenie

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Outdoorové vybavenie vám uľahčí pobyt v prírode

Máte chuť na poriadne dobrodružstvo? Vyberte sa na túru do prírody, vychutnajte si čerstvý vzduch a dychberúce výhľady! A čo tak zažiť nezabudnuteľnú noc pod hviezdami? Vhodné turistické vybavenie vám pomôže, aby ste pobyt v divočine bez problémov zvládli a domov si odniesli príjemné zážitky.

Čo si zbaliť na stanovačku?

Ak sa chystáte do prírody na niekoľko dní, samozrejme budete potrebovať stan. Vyberte si dostatočne veľký podľa počtu osôb a zohľadnite aj to, aké ďalšie veci v ňom budete mať uložené. Aby vám v noci nebola zima, zíde sa vám spacákkarimatka na lepšiu izoláciu od zeme. K dispozícii sú nielen dospelácke, ale aj detské veľkosti. O obed sa postará varič s kartušami.

Dobré vybavenie v teréne oceníte

Aby ste sa za žiadnych okolností nestratili, je užitočné zbaliť si so sebou aj kompas alebo buzolu. Nikdy neviete, kedy sa ocitnete na mieste úplne bez signálu, takže orientácia s takýmto vybavením bude hračka. Na túru či nordic walking si nezabudnite vziať so sebou aj trekové palice a v tme je nenahraditeľná čelovka.

Preskúmajte kategórii outdoorové a turistické vybavenie a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie spacie vaky, stanykarimatky a matrace čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Puma, Hugo Boss a Husky, objavujte nové e-shopy a obchody - Sportovna.sk, Factcool.sk a GymBeam.sk alebo vyberajte podľa farieb.