Cestovné lekárničky a hygiena

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Čo by mala obsahovať cestovná lekárnička?

Medzi hlavné patrí dezinfekcia, pružné ovínadlo, sterilný obväz, gáza, vata, krytie na popáleniny, rôzne typy náplastí, trojcípa šatka, lieky na alergie, nevoľnosť, bolesť, hnačku a horúčku, kvapky do očí, pinzeta, nožnice, zatváracie špendlíky – a to všetko nájdete v našich lekárničkách. Okrem lekárničky sa hodí aj krabička poslednej záchrany, ktorá môže v extrémnych situáciách zachrániť život.

Prečo by ste mali chcieť filter na vodu?

Nie všade na svete je samozrejmosťou otočiť kohútikom a mať pitnú vodu, a tak sa vám do mnohých krajín bude hodiť filter. Filter na vodu je vhodný nielen na pobyt v prírode, ale aj na každodenné použitie pre všetkých, ktorí nechcú prispievať k plastovému znečisteniu planéty. Okrem toho budete mať vždy istotu, že pijete nezávadnú vodu a vyhnete sa črevným problémom. Medzi najlepšie patrí filter na vodu Sawyer.

Solárna sprcha = hygiena nielen na cestách

Solárna sprcha je úplne geniálna vec, ktorá vám zaistí hygienu pri pobytoch v prírode alebo doma na záhrade. Je skladná, takže ju zrolujete do batohu bez toho, aby zabrala príliš veľa miesta. Na použitie ju stačí iba rozbaliť, zavesiť a počkať, kým sa voda ohreje – teplotu 60 °C dosiahne sprcha po 2 až 3 hodinách na slnku.

Preskúmajte kategórii cestovnej lekárničky a hygienu a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie skateboardy, longboardy, kolobežkygymnastika čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Pinguin, Mammut a Ortovox, objavujte nové e-shopy a obchody - 4camping.sk a Alza.sk alebo vyberajte podľa farieb.