Výbavy na snowboard

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Ako vyzerá základná výbava na snowboard?

Aby ste si jazdu na snowboarde skutočne užili, potrebujete nielen kvalitnú dosku a príťažlivý svah, ale aj ďalšie vybavenie. Čo všetko by to malo byť? Základ tvorí predovšetkým ochranná prilba, okuliare a rukavice na snowboard. Zjazdovka je totiž veľmi nebezpečným priestorom, bez ochranných pomôcok by sa ľahko mohlo stať, že domov odídete nielen so skvelými adrenalínovými zážitkami, ale aj s bolestivým poranením.

Nezabudnite na bezpečnosť

Bezpečnosť na svahu je pri snowboardingu veľmi dôležitá. Je potrebné dodržiavať základné pravidlá, ako je rešpektovanie ostatných lyžiarov a snowboardistov, dôsledné nosenie ochrannej prilby a používanie správne prispôsobeného snowboardu. Rovnako si vždy vyberajte vhodný terén, ktorý bude zodpovedať vašim schopnostiam. V prípade nebezpečenstva bezodkladne vyhľadajte pomoc.

Chráňte svoje vybavenie

Prevážate snowboard hromadnou dopravou? Potom pri nákupe nevynechajte grip a obal na snowboard. Predídete tak poškriabaniu a výrazne mu predĺžite životnosť. Šrámy, ktoré potom vzniknú na svahu, nechajte odborne ošetriť v autorizovanom servise. Peniaze investované do údržby sa vám v priebehu rokov mnohonásobne vrátia. A to sa určite oplatí!

Preskúmajte kategórii výbavy na snowboard a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie karimatky a matrace, stanykolobežky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Salomon, Volcom a Horsefeathers, objavujte nové e-shopy a obchody - EXIsport, Muziker.sk a SKLsport.sk alebo vyberajte podľa farieb.