Vybavenie na tenis

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Tenisové vybavenie: čo je potrebné zakúpiť?

Tenis je veľmi obľúbený šport, a to najmä z toho dôvodu, že ho môžete hrať bez ohľadu na počasie. Aby vaša hra bola naozaj kvalitná, mali by ste sa zamerať na správne tenisové vybavenie. Iste vás poteší, že tenisová raketa aj loptičky sa dnes dajú zaobstarať za veľmi priaznivé ceny. Okrem nich oceníte aj gripy na rakety, tašku na tenis či tenisovú sieť. Najmodernejšie vybavenie nájdete v ponuke značky Head.

Tenisové topánky, oblečenie aj tašky

Pre samotnú hru budete potrebovať aj tenisové oblečenie, ktoré by malo byť predovšetkým pohodlné. Tradičnou farbou je biela, nejde však o nemenné pravidlo. Rovnako dobre vám môže poslúžiť čierne, červené alebo modré oblečenie. Chcete podávať výkony ako Roger Federer? Potom by vám vo výbave nemala chýbať správna obuv na tenis.

Potítka na ruku a ďalšie doplnky

K tenisu patria aj ďalšie nevyhnutné doplnky, ktoré vám môžu hru spríjemniť. Medzi tie hlavné patria napríklad tejpy alebo potítka na ruku. Bolesť pri natiahnutom svale hravo skrotia chladivé gély a spreje, smäd zaženie fľaša na pitie s dobre vychladeným nápojom, vaše oči pred ostrým slnkom ochránia moderné šiltovky. Užite si tenis naplno!

Preskúmajte kategórii vybavenie na tenis a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie horské bicykle, stanykarimatky a matrace čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Puma, objavujte nové e-shopy a obchody - Mastersport.sk, Muziker.sk a Answear.sk alebo vyberajte podľa farieb.