Posilňovanie

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Keď je posilňovanie životný štýl

Posilňovanie hrá nepostrádateľnú úlohu v živote každého, kto žije aktívne a kladie dôraz na pevnú stavbu tela. Táto záľuba je dnes veľmi obľúbenou nielen medzi mladšou generáciou, ale teší sa veľkému záujmu aj medzi zrelšími ľuďmi, ktorí sa chcú udržať vo forme a žiť zdravým životným štýlom. Pokiaľ nie sú verejné posilňovne vaše gusto, porozmýšľajte nad tým, koľko a akého náčinia si môžete domov zaobstarať.

Menej je niekedy viac

Prvá sa samozrejme ponúka základná výbava, akou sú klasické jednoručné či obojručné činky, prídavné závažia, prípadne aj posilňovacie lavice. Sú síce pomerne nenáročné na priestor, ale zďaleka na nich neprecvičíte svalstvo celého tela. Na tento účel sa rozhodne oplatí vyčleniť doma priestor a zainvestovať do posilňovacej veže, ktorá zaistí plnohodnotnú starostlivosť o každý sval.

Čo presne vaša postava potrebuje?

Iné potreby majú ženy a iné zase muži, od toho sa samozrejme odvíja používané posilňovacie náčinie. Ďalšou stránkou sú aj očakávané výsledky. Ak vám ide o ľahké spevnenie, nepotrebujete toľko športového vybavenia ako niekto, kto buduje robustnú svalovú hmotu. Svoj vysnívaný posilňovací priestor si preto najskôr starostlivo premyslite do najmenších detailov, a až potom vybavujte.

Preskúmajte kategórii posilňovanie a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie horské bicykle, jógaelektrokolobežky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Spokey a DOMYOS, objavujte nové e-shopy a obchody - Lidl.sk, Scootshop.sk a Hop-sport.sk alebo vyberajte podľa farieb.