Kolieskové korčule

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Ako si správne vybrať kolieskové korčule?

Či už hľadáte dámske, pánske alebo detské kolieskové korčule, dôležité je vždy zamerať sa najmä na to, aby dobre sedeli, poskytovali dostatočnú stabilitu pre členky, aby veľkosť koliesok a dĺžka rámu zodpovedala vašim korčuliarskym schopnostiam a tomu, kde chcete jazdiť.

Kúpou obľúbených značiek nespravíte chybu

Pre každý rozpočet je možné zvoliť si kolieskové korčule, ktoré budú čo najlepšie zodpovedať vašim predstavám a štýlu jazdenia. Pozrite sa na rôzne modely a konštrukcie topánok v sortimente značiek Tempish, Spokey alebo Rulyt a rozhodnite sa, aké by vám vyhovovali najviac.

Dvojradové kolieskové korčule hlásia návrat!

Dvojradové korčule, ktoré máte možno zaškatuľkované ako retro, sa opäť tešia popularite. Sú určené pre začiatočníkov, rekreačných, ale aj pokročilých korčuliarov. Venujete sa tancu alebo break dancu na korčuliach, free jumpu alebo roller derby? Potrebujete dvojradové korčule! Zajazdiť si s nimi môžete aj v parku.

Preskúmajte kategórii kolieskové korčule a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie spacie vaky, kolieskové korčulegymnastika čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Fila, Spokey a Tempish, objavujte nové e-shopy a obchody - SKLsport.sk, Modivo a Lidl.sk alebo vyberajte podľa farieb.