Tehotenské plavky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Tehotenské plavky pre pohodlné leto

Tiež vás v tehotenstve prekvapilo, že sa nemení iba veľkosť vášho bruška, ale kompletné proporcie celého tela? Možno ste práve zistili, že nastala tá správna chvíľa na to, aby ste si zaobstarali pohodlné tehotenské plavky, z ktorých nebude nikde nič vykukovať a vy sa budete cítiť pohodlne.

Majte bruško vždy v bezpečí

Väčšina žien uprednostňuje celý život plavky typu bikiny. V tehotenstve možno zistíte, že sa cítite lepšie v jednodielnych plavkách, ktoré toho viac zakryjú a navyše lepšie ochránia napnutú citlivú kožu na bruchu, ktorá je v tehotenstve veľmi náchylná na spálenie.

Užite si vodné radovánky plnými dúškami aj v očakávaní

Vzdávať sa rozhodne nemusíte ani bikín. Tehotenských variantov je viac ako dosť, možno vás tiež zláka ponuka tehotenských tankín alebo bikín s vyvýšeným pásom. V každom prípade myslite vždy na kvalitnú UV kozmetiku. Tak hurá k vode vo veľkom štýle aj so zaguľateným bruškom!

Preskúmajte kategórii tehotenské plavky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie lodičky, dámske poločižmydámske košele čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Reserved, Mama Licious a Dorina, objavujte nové e-shopy a obchody - Aboutyou.sk alebo vyberajte podľa farieb.