Oversize šaty

Oversize šaty sú láskou na prvý pohľad. Sú pohodlné, vzdušné a ideálnym spoločníkom na letné večeri. Prečo však ostať iba pri letných mesiacoch? Pripravili sme pre vás výber tých najtrendovejších maxi šiat, ktoré sa hodia do letných horúčav, ale aj k zimným kozačkám, rukaviciam a čiapke.

Oversize šaty

Oversize trend sa drží na výslní už niekoľko rokov

V oversize šatách nemusíte riešiť postavu a predsa budete štýlová. Vyberať si môžete z rôznych štýlov: obľúbené sú najmä super pohodlné tričkové šaty oversize strihu perfektné do ležérnych outfitov, ale aj vzdušné letné šaty oversize strihu z ľahkých materiálov. Nájdite si strih a dĺžku, ktorá vám najviac pristane!

Náš tip

Street style look v neutrálnych farbách

Oversize šaty môžu byť nosným kúskom perfektného streetového outfitu.

Na jeho vytvorenie vám budú stačiť neutrálne oversize šaty, biele tenisky a váš obľúbený sveter. Ten si zaviažte okolo pásu alebo prehoďte cez ramená a doplňte to štýlovým mestským batohom a jemnými šperkami.

Street style look v neutrálnych farbách
Street style look v neutrálnych farbách
Street style look v neutrálnych farbách

Viete nosiť oversize šaty s gráciou?

Máte strach, že oversize oblečenie vám zdeformuje postavu? Ak viete, ako ho kombinovať, vaše obavy sú zbytočné. Uprednostnite hlavne ženské farby, pastelové odtiene a zamerajte sa na vhodne zvolené doplnky. Šaty oversize strihu zaručene vyzerajú fantasticky k podpätkom, zaujímavým šperkom, opaskom a peknej kabelke.