Šaty s prestrihmi

Prestrihy – trend, ktorý tu bude aj tento rok! Na krku, v páse, na chrbáte, fantázii sa medze nekladú a na svoje si príde žena s akýmkoľvek typom postavy.Pozrite si výber toho najlepšieho z trendy šiat s prestrihmi, ktoré aktuálne nájdete v obchodoch.

Šaty s prestrihmi

Efektné prestrihy sa postarajú o wow efekt

Zišli by sa vám v šatníku univerzálne šaty, v ktorých dokonale vynikne ženská postava, budú zároveň sexy aj decentné, elegantné a originálne? Vyberte si šaty s prestrihmi na pleciach v obľúbenej farbe a okamžite sa premeníte na divu. Využijete ich na párty, rande, ale aj na bežné dni, keď budete mať chuť cítiť sa výnimočne.

Náš tip

Buďte rafinovaná

Pri výbere šiat s prestrihmi môžete naozaj experimentovať a vytvoriť zaujímavý look.

Vyskúšajte rafinovanú kombináciu prestrihov na rôznych miestach, napríklad na chrbáte a v oblasti dekoltu. Zvoľte obtiahnuté šaty v dĺžke pod kolená a naoko kúsok, ktorý zakrýva príliš veľa obzvláštnite prestrihmi, ktoré naopäť kúsok vášho tela odhalia.

Buďte rafinovaná
Buďte rafinovaná
Buďte rafinovaná

Zaujímavé osvieženie každého šatníka

Šaty prestrihnuté v páse vám opticky vykúzlia užší driek a dodajú sebavedomie. Chcete nechať vyniknúť pekne tvarované ramená? Určite vyskúšajte šaty s prestrihmi na rukávoch! Aj jednoduché, minimalisticky ladené modely vďaka prestrihom fantasticky dotvoria imidž. V našej ponuke nájdete mnoho štýlových šiat, ktoré vám padli do oka?