Spoločenské šaty

Na svadbu, ples či firemný večierok. Ideálne spoločenské šaty existujú na každú príležitosť. V ponuke na vás čakajú tie najkrajšie modely od renomovaných značiek Top Secret, Boohoo, PrettyLittleThing alebo napríklad Little Mistress.

Spoločenské šaty

Ako si vybrať spoločenské šaty na svadbu?

Pozvali vás na svadbu a neviete, čo na seba? Biele spoločenské šaty sú v tomto prípade tabu, aby ste nezatienili nevestu. Stavte radšej na elegantné spoločenské šaty vo farbe, ktorá vám pristane. U nás nájdete lacné spoločenské šaty, ale aj luxusné modely - doplňte ich lodičkami, šperkami a vhodnou kabelkou a ste pripravená.

Náš tip

V červenej na svadbu aj na firemnú party

Mať v šatníku spoločenské šaty na každú príležitosť môže dať vašej peňaženke dosť zabrať. Podobný problém sa však dá vyriešiť jednoduchým trikom – univerzálnym kúskom.

Vyberte si spoločenské šaty, ktoré budú vhodné na viacero udalostí. Ak zvolíte napríklad červenú farbu, šaty môžete využiť ako hosťka na svadbe, oblečiete si ich aj na vianočný večierok v práci a ich univerzálnosť overí aj narodeninová oslava vašich starých rodičov. Takto zabijete dve-tri-štyri muchy jednou ranou a zvyšok rozpočtu môžete minúť na novú kabelku.

V červenej na svadbu aj na firemnú party
V červenej na svadbu aj na firemnú party
V červenej na svadbu aj na firemnú party

Dlhé alebo krátke spoločenské šaty - v ktorých zahviezdite?

Dĺžku šiat určuje okrem iného aj udalosť, kam máte namierené. Na ples si vyberajte dlhé spoločenské šaty z luxusnejších materiálov. Na večierky, svadby a oslavy si môžete obliecť dámske spoločenské šaty midi strihu alebo kratší model s dĺžkou po kolená. V našej ponuke nájdete šaty na každú príležitosť!