Boho šaty

Buďte originálna, buďte jedinečná! Zaobstarajte si boho šaty s kvetinovým alebo etno motívom, ktoré sa perfektne hodia pre ženy, ktoré milujú slobodu, umenie a nekonvenčný spôsob života.

Boho šaty

Užite si leto v štýle hippie

Bohémsky štýl obliekania získava v poslednej dobe opäť na popularite. A nie je sa čomu čudovať – kto z nás by sa na chvíľu nechcel ocitnúť v 60.rokoch, ktoré sa niesli v znamení slobody, lásky a bohémskeho života, z ktorého názov “boho” vzišiel. Charakteristikými prvkami týchto šiat sú voľné strihy, etnické vzory, volány a krajky vo výrazných farbách a viacerých vrstvách. Doplniť ich môžete výraznou šatkou, čelenkou či šperkami.

Náš tip

Biele boho šaty: ideálny výber na prírodnú svadbu

Láka vás romanticka svadba v prírodnom štýle, z ktorého dýcha sloboda, voľnosť a radosť zo života?

Potom vsaďte na biele boho šaty, ktoré sú na takú príležitosť ako ušité. Skvele ukážu dlhé biele boho šaty alebo vo verzii s jemnou čipkou či kvetmi. Doplňte ich čelenkou z kvetov a vaša boho svadba bude dokonalá!

Biele boho šaty: ideálny výber na prírodnú svadbu
Biele boho šaty: ideálny výber na prírodnú svadbu
Biele boho šaty: ideálny výber na prírodnú svadbu

Dlhé boho šaty vás premenia na romantickú vílu

Ak túžite po elegantných šatách v boho štýle, siahnite po verzii s dlhou sukňou, ktorá vám bude siahať až po kotníky. V momente sa premeníte na éterickú vílu, ktorej nikto neodolá. Pri výbere uprednostnite prírodné materiály a tlmené odtiene farieb (bielu, sivú, béžovú, hnedú, tmavo zelenú alebo modrú) a hor sa na dovolenku pri mori, letný festival či kávu s priateľmi.