Zavinovacie šaty

Zavinovacie šaty sú univerzálnym kúskom, ktorý lichotí takmer každému typu postavy. Vybrať si môžete minimalistické aj nápadité, dlhé aj krátke, s rukávmi aj bez nich. V každom prípade sa v nich budete cítiť žensky a zvodne.

Zavinovacie šaty

Zavinovacie šaty: perfektná voľba nielen pre plnoštíhle

Zavinovacie šaty majú kúzelnú moc - dokážu zdôrazniť dekolt, vymodelujú pás a odpútajú pozornosť od väčšieho bruška alebo bokov. Pokiaľ si k nim obujete topánky na podpätku, drobné nedokonalosti si nikto ani nevšimne. Pri výbere zohľadnite nielen strih, ale aj farby. Tie si pokojne môžete dopriať výrazné. Potom už stačí pridať len slamenú kabelku a môžete vyraziť na piknik s priateľmi.

Náš tip

S úsmevom a zavinovacími šatami ide všetko lepšie!

Už vás nudia nevýrazné a fádne farby? Skúste sa tentokrát odviazať a staviť na ružové zavinovacie šaty, ktoré môžete doplniť džínsovou alebo koženou bundou a zaujímavými doplnkami. Perfektné budú výrazné okuliare alebo veľký klobúk so širokou krempou.

Ak si obliekate zavinovacie šaty na voľný čas, môžete ich pokojne nosiť s pohodlnými teniskami a potom v chladnejších jesenných dňoch s vysokými čižmami nad kolená.

S úsmevom a zavinovacími šatami ide všetko lepšie!
S úsmevom a zavinovacími šatami ide všetko lepšie!
S úsmevom a zavinovacími šatami ide všetko lepšie!

Ľanové zavinovacie šaty vás ochladia v horúcom lete

Šaty sú samé o sebe skvelým letným oblečením, pokiaľ navyše siahnete po vhodnom materiáli, môžete starosti s letnými horúčavami hodiť za hlavu. Ľanové zavinovacie šaty dokážu veľmi dobre odvádzať pot z povrchu pokožky a príjemne ju chladiť. Do práce aj na večerné rande odvedú skvelú službu univerzálne čierne šaty s diamantovým či kvetinovým vzorom. Čaká vás svadba v prírodnom štýle? Biele zavinovacie šaty s volánikmi budú dokonalé.