Áčkové šaty

Áčkové šaty patria vďaka svojmu lichotiacemu strihu ku kúskom, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Ak zvolíte navyše neutrálnu farbu, stačí ich každú sezónu doladiť iba novými doplnkami. A ešte jeden bonus - pristanú každej postave!

Áčkové šaty

Áčkové šaty lichotia všetkým postavám

Naozaj dokonalou postavou sa môže pochváliť len hŕstka žien. Všetky ostatné sa môžu spoľahnúť na strihy oblečenia, ktoré vedia všeličo schovať – napríklad áčkové šaty. Tie sú v hornej časti priliehavé, od pása dole sa potom rozširujú, pričom existujú vo vypasovanejšom alebo voľnejšom prevedení. Dokážu tak schovať vystúpené bruško, väčšie stehná, boky a pozadia či opticky vytvarovať chlapčenskú postavu.

Náš tip

Nadčasové, štýlové a ľahko kombinovateľné šaty

Ich prednosťami sú nadčasovosť, univerzálnosť a ľahké kombinovanie. Ak zvolíte voľnejší strih v neutrálnych odtieňoch – napríklad čiernu, bielu, šedú, púdrovo ružovú alebo mint, môžete ich nosiť ako pohodlné letné šaty na voľný čas.

Túžite po elegantnejšej verzii na romantickú večeru? Stačí ich doplniť širším páskom a lodičkami!

Nadčasové, štýlové a ľahko kombinovateľné šaty
Nadčasové, štýlové a ľahko kombinovateľné šaty
Nadčasové, štýlové a ľahko kombinovateľné šaty

Vyberáme áčkové šaty podľa príležitosti

Zháňate letné šaty na dovolenku k moru? Vyberte si biele áčkové šaty z ľahšieho materiálu a získate univerzálny kúsok vhodný na pláž aj na drink pri západe slnka. Chcete neutrálne šaty na každú príležitosť? Vyberte si čierne áčkové šaty s dlhým alebo krátkym rukávom, ku ktorým si môžete vziať akékoľvek doplnky a prispôsobiť ich podľa príležitosti. Hľadáte niečo štýlové? Stavte na bodkované áčkové šaty v retro štýle.