Kvetované šaty na ramienka

Kvetované šaty sú ideálnou voľbou pre všetky romantické duše. Či už dávate prednosť veľkým výrazným kvetom alebo jemnejším, ponuka obchodov je tento rok naozaj široká. Poobzerajte sa po tých pravých aj vy.

Kvetované šaty na ramienka

Kvetovaný vzor je stálicou v našich šatníkoch

Kvetinová potlač je pravidelne hitom nielen jarnej a letnej sezóny, preto šaty na ramienka s florálnym motívom môžete nosiť v podstate celoročne. Spríjemnite si dni veselými farebnými kvietkami z kolekcie Bonprix alebo Vero Moda. Stačí ich len vhodne navrstviť a vybrať si vzor, strih a dĺžku, ktorá najlepšie pristane vašej postave.

Náš tip

Ako kombinovať letné kvetované šaty?

Aby váš outfit pôsobil harmonicky, kvetované vzory kombinujte opatrne a nezabúdajte, že menej býva viac.

Často stačí jeden výrazný doplnok, ideálne vo farebnom tóne ladiacom s potlačou a môžete hrdo vykročiť robiť parádu do ulíc. V kvetovaných šatách nemusíte pôsobiť len romanticky. Vezmite si k nim koženú bundu a hneď získate drsnejší imidž.

Ako kombinovať letné kvetované šaty?
Ako kombinovať letné kvetované šaty?
Ako kombinovať letné kvetované šaty?

Rozkvitnite do krásy v kvetovaných spoločenských šatách

Špeciálne príležitosti si vyžadujú elegantné outfity. Kvetované spoločenské šaty z lesklých a luxusne pôsobiacich materiálov doplnené o decentné šperky a neutrálne lodičky môžete bez obáv vytiahnuť na oslavy, večere. Kvetované šaty na svadbu sú dobrou voľbou aj pre hostí, no vyberajte si jemnejšie farby a vzory.