Retro šaty

Obliekanie do vintage oblečenia nebolo nikdy tak populárne ako dnes. S niekoľkými desaťročiami štýlov, z ktorých si môžete vybrať, je tu vintage vzhľad pre každého. Vyberte si retro šaty, ktoré budú dokonale odrážať váš osobný štýl.

Retro šaty

Retro šaty s bodkami aj bez

Retro ozveny z rokov minulých sa prepisujú aj do súčasnej módy. Necháte sa nimi pohltiť aj vy? Tento trend je viditeľný predovšetkým medzi spoločenskými a svadobnými šatami, perfektné využitie nájdu vintage šaty ale aj v dennom obliekaní. Retro šaty sú štýlové, elegantné a vkusné. Skvele tak oživia každú formálnu garderóbu.

Náš tip

Objavte podmanivý pin up štýl

Premeňte sa na zvodnú divu a nechajte prehovoriť svoj sex appeal. Extravagantné duše si prídu na svoje vo veľmi koketných pin up šatách s bodkami ako vystrihnutých z amerického retro plagátu.

Samozrejmosťou sú lodičky na podpätku, nadýchaný retro účes a červené šťavnaté pery. Môžete pridať aj šatku do vlasov, ale všetkého s mierou… Ľahko by sa totiž mohlo stať, že by ste namiesto osobitosti vyvolávali dojem gýča.

Objavte podmanivý pin up štýl
Objavte podmanivý pin up štýl
Objavte podmanivý pin up štýl

Nasadnite do módneho stroja času

Štylizujte sa do svojej obľúbenej doby! Retro šaty 50., 60. či 70. rokov vykúzlia dokonalú ilúziu návratu v čase a bez námahy dodajú na nevšednosti každému outfitu. Okopírujte dobu, ktorá dýchala eleganciou! Vždy budete pôsobiť upravene, efektívne zdôrazníte svoje tvary a zaobídete sa aj bez výrazných doplnkov. Retro je totiž výrazné samo o sebe.