Plesové šaty

Nakupovanie plesových šiat je často stresujúce a bolestne drahé. Minulý rok bol však nabitý dostatočným množstvom módnych momentov celebrít, a tak je teraz táto úloha jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Všetky plesové trendy roku 2023 sú vytrhnuté z popkultúry. K videniu sú prestrihy, hlboké výstrihy aj objemné rukávy.

Plesové šaty

Plesové šaty 2023: aké sú nové trendy?

Tento rok si výber spoločenských šiat skutočne vychutnáte. Najhorúcejšie trendy totiž hlásajú jedno veľké pohodlie. Zažiarte napríklad v objemných maxi šatách, v ktorých ľahko skryjete aj nejakú tú nedokonalosť, alebo zvoľte rozviate boho šaty s výšivkou, luxusné flitrové šaty či sofistikované saténové šaty, v ktorých budete skrátka dokonalá.

Náš tip

Vyskúšajte spoločenské šaty na jedno rameno

Už žiadne zošnurované šaty, ktoré vám nedovolia dýchať. Tento rok patrí ľahkým, vzdušným a splývavým materiálom!

Vyskúšajte spoločenské šaty na jedno rameno s romanticky dlhou sukňou alebo stavte na objem a stratte sa v mori volánov. Výsledok bude pôsobiť fantasticky. Pôsobivé kúsky nájdete v kolekciách značiek Little Mistress alebo Wal G.

Vyskúšajte spoločenské šaty na jedno rameno
Vyskúšajte spoločenské šaty na jedno rameno
Vyskúšajte spoločenské šaty na jedno rameno

Plesové šaty: dlhé alebo krátke?

Krátke plesové šaty veľmi dobre sadnú ženám s nižšou postavou a zrelším dámam. Pokiaľ si však nechcete odpustiť princeznovské šaty, zvoľte plesové šaty dlhé. V kurze sú nielen čierne, červené, biele, modré, ale aj zelené, zlaté alebo ružové spoločenské šaty. Nech už si vyberiete akékoľvek, nezabudnite ich doplniť vhodnou listovou kabelkoulodičkami.