Trblietavé šaty

Každá špeciálna príležitosť si zaslúži trochu trblietok! Ideálnym outfitom sú dobre padnúce trblietavé šaty, v ktorých budete neprehliadnuteľná. Doplňte ich listovou kabelkou a lodičkami na podpätku a môžete vyraziť.

Trblietavé šaty

Trblietavé párty šaty rozžiaria každý večer

Sú slávnostné, sú spoločenské, sú veselé. Túžia po spoločnosti dobrého pitia, jedla, ľudí aj skvelých zážitkov. Sú to trblietavé šaty. Odrážajú atmosféru pretancovanej noci aj slnečného dňa, preto sú skvelým sprievodom na svadby, večierky, plesy i všetky oslavy. Len opatrne s mini dĺžkou a vyzývavým výstrihom, tie na svadbu ani na ples nepatria.

Náš tip

Trocha lesku neuškodí

Oblečte zlaté trblietavé šaty z tylu, ktoré sú prešité zlatou niťou, a užite si pocit pozornosti v opojnom lesku.

Dotknite sa slnka a dajte vyniknúť letnému bronzu. V chmúrny deň budú hádzať jemné odlesky, zato z každého slnečného dňa vykúzlia skutočne slávnostný.

Trocha lesku neuškodí
Trocha lesku neuškodí
Trocha lesku neuškodí

Pripravte sa na zimné oslavy!

Trblietavé spoločenské šaty sa výborne hodia nielen na letné príležitosti, ale najmä na tie zimné. Na Silvestrovskú noc, Štedrý večer aj vianočné večierky využijete trblietavé šaty s dlhým rukávom. Nie sú prehnane vyzývavé, aj napriek tomu urobia z každej noci magickú. Celkový dojem budú robiť najmä vhodne zvolené doplnky. Pokiaľ si trúfnete, pre slávnostnú príležitosť môžu byť pokojne veľmi výrazné.