Plážové šaty pre moletky

Vyberte sa k vode a užívajte si slnko plnými dúškami. Plážové šaty vám poslúžia nielen na pláž, ale aj na prechádzky a dovolenky. Sú to doslova multifunkčné kúsky, ktoré vám nesmú chýbať v letnej výbave.

Plážové šaty pre moletky

Vzdušné, praktické a štýlové plážové šaty pre plnoštíhle

Praktický strih lichotiaci plnším postavám sa postará o to, že prezliekanie do plaviek bude oveľa jednoduchšie. Priedušný, ľahký a rýchloschnúci materiál je na horúce dni ideálny. Vyberte si ku slamenému klobúku a slnečným okuliarom pestrofarebný kúsok napríklad z kolekcie Trendyol. Alebo dáte prednosť elegantným jednofarebným šatám?

Náš tip

Buďte neprehliadnuteľná a nadčasová

Ak milujete módu, ktorá odoláva trendom, zamerajte sa na strihovo a farebne neutrálne kúsky.

Dlhé elegantné plážové šaty na plavky v béžovej farbe s pôsobivými detailmi na širokých rukávoch sú presne to, čo hľadáte, ak chcete aj pri vode pôsobiť ako elegantná dáma. 

Buďte neprehliadnuteľná a nadčasová
Buďte neprehliadnuteľná a nadčasová
Buďte neprehliadnuteľná a nadčasová

Plážové tuniky s opaskom zvýraznia váš pás

Plážová móda je bohatá na oversize modely rôznej dĺžky, no ak chcete zadefinovať svoj pás, vyberte si tuniku alebo kimono s opaskom. V kombinácii s hlbokým véčkovým výstrihom veľmi pekne zdôrazní prednosti vašej postavy a vy si môžete užívať krásne počasie. Oblečiete ich na akékoľvek plavky od bikín po jednodielne modely.