Mini šaty na ramienka

Mini dĺžka je opäť v kurze! Ak hľadáte vzdušné letné šaty na deň v meste, vyskúšajte bodkované šaty po kolená vyrobené z ľanu. K letným plážovým šatám zvoľte ležérne boho šaty, ktoré vám umožnia voľný pohyb.

Mini šaty na ramienka

Trendy mini šaty na leto sú veľmi populárne

V horúcich dňoch sú mini šaty jedným z najobľúbenejších outfitov. Nech už vyhľadávate farebné a nápadné vzory, alebo radšej nosíte jednoduché mini šaty s rafinovaným strihom zvýrazňujúcim postavu, u nás si prídete na svoje. Vyberte si z bohatej ponuky rôznych značiek. Najnovšie kolekcie sú plné krásnych kúskov, ktoré rozhodne stoja za hriech.

Náš tip

Každá žena by mala vlastniť čierne mini šaty

Čierne sexi mini šaty na ramienka sú bez debaty povinnou výbavou a viete sa na ne spoľahnúť vždy, keď neviete, čo na seba. Zaručene v nich v spoločnosti zahviezdite s výraznými náušnicami, prípadne náhrdelníkom.

Sú to ideálne mini šaty na párty. Ak ich chcete nosiť na bežnejšie príležitosti, skombinujte ich s crossbody kabelkou a džínsovou bundou.

Každá žena by mala vlastniť čierne mini šaty
Každá žena by mala vlastniť čierne mini šaty
Každá žena by mala vlastniť čierne mini šaty

Kombinujte mini šaty na ramienka kreatívne

Pohrajte sa so svojím imidžom a vyskúšajte netradičné kombinácie. Mini šaty vyzerajú skvelo k saku alebo ku košeli previazanej v páse. Originálna budete, ak si k nim vezmete šatku na hlavu, veľké okuliare a štýlový opasok, ale aj kovbojské čižmy vytvoria zaujímavý, neopozeraný vzhľad. Jednofarebné minišaty osviežite aj vzorovanou pestrofarebnou kabelkou.