Zlaté šaty na svadbu

Zlaté šaty na svadbu

Moderné šaty na svadbu? Stavte na zlatú!

Mierite na svadbu a stále ešte premýšľate, čo na seba? Vždy platí, že by ste sa mali riadiť prianím nevesty. Pokiaľ dress code predpísaný nie je, oblečte sa slávnostne, ale striedmo. Na takúto príležitosť sa hodia zlaté spoločenské šaty s flitrami alebo šaty z jemnej metalickej látky. Dlhou dĺžkou nikdy nič nepokazíte. Úplným tabu je naopak vyzývavá mini dĺžka.

Náš tip

Zažiarte v zlatých koktailkách

Atmosféru obľúbených svadieb v prírode skvele doplníte zlatými koktailovými šatami s trblietavým efektom. Výhodou je, že máte o doplnky aj šperky postarané.

Flitre sú ozdobou samy o sebe a už nevyžadujú ďalšie doplnky. Doplňte ich jednoducho čiernymi alebo krémovými lodičkami, listovou kabelkou, slávnostným účesom a máte hotovo.

Zažiarte v zlatých koktailkách
Zažiarte v zlatých koktailkách
Zažiarte v zlatých koktailkách

Pri výbere si dajte záležať

Stále si nie ste istá mierou slávnostnosti ani dĺžkou svojich šiat? Zlaté pravidlo výberu tých najkrajších šiat na svadbu je: opýtať sa snúbencov. Univerzálnou voľbou sú napríklad plisované, volánkové či zavinovacie šaty, ktorým ľahko dodáte glanc práve zlatou farbou. Pridajte k nim púdrové či čierne doplnky, jemné šperky a môžete vyraziť na obrad.