Šaty s vreckami

Je vám blízky športový štýl a bez tenisiek nedáte ani ranu? Potom sú tu pre vás mikinové či teplákové šaty s vreckami či klokaním vreckom a kapucňou, v ktorých budete vyzerať štýlovo aj ležérne zároveň. Neuveriteľné pohodlie snáď ani nemusíme spomínať! Šaty môžete nosiť len tak alebo aj s nohavicami či legínami. V lete vám pristanú tričkové šaty s vreckami, ktoré sa hodia k teniskám aj sandálom.

Šaty s vreckami

Šaty s vreckami oceníte na von aj na doma

Vyraziť v lete von bez kabelky? Jasne! Zaobstarajte si šaty s vreckami na boku a majte kľúče a mobil vždy po ruke. Či už máte radi športový, elegantný, nežný alebo bohémsky štýl, vrecká urobia z každých šiat najobľúbenejší kúsok vášho šatníka. Ultimátneho pohodlia sa nemusíte vzdávať ani doma, v takom prípade budú ideálne voľné domáce šaty s vreckami, ktoré môžete obliecť na nedeľné raňajky aj na prechádzku so psom.

Náš tip

Pohodlie, ktorého sa nebudete chcieť vzdať

Pokiaľ doma nechcete mať len skriňu plnú oblečenia, ktoré nemáte s čím kombinovať, kúpte si univerzálne šaty s vreckami v rovnom jednoduchom strihu a vašej obľúbenej farbe, ktoré budete nosiť po celý rok.

V horúcich dňoch stavte na krátke šaty, ktoré si môžete vziať napríklad k čiernym chelsea topánkam na platforme a modernej koženej bunde. Vedľa samozrejme nešliapnete ani s legínami a teniskami.

Pohodlie, ktorého sa nebudete chcieť vzdať
Pohodlie, ktorého sa nebudete chcieť vzdať
Pohodlie, ktorého sa nebudete chcieť vzdať

Športové šaty s vreckami od popredných značiek

Je vám blízky športový štýl a bez tenisiek nedáte ani ranu? Potom sú tu pre vás mikinové či teplákové šaty s vreckami či klokaním vreckom a kapucňou, v ktorých budete vyzerať štýlovo aj ležérne zároveň. Neuveriteľné pohodlie snáď ani nemusíme spomínať! Šaty môžete nosiť len tak alebo aj s nohavicami či legínami. V lete vám pristanú tričkové šaty s vreckami, ktoré sa hodia k teniskám aj sandálom.