Vemzu.sk recenzie, hodnotenia, skúsenosti

Pridať recenziu
Mária (18.03.2024)
Neodporúča
Neodporúčam. Od decembra čakám na svoje peniaze. Stále sa len vyhovárajú na finančné oddelenie, vlastne ten istý scenár ako uvádzajú ľudia nižšie.
Andrea (18.03.2024)
Odporúča
všetko :-)
Ľubka (28.02.2024)
Odporúča
ja som spokojná, určite budem znov nakupovať, ostatné negatívne recenzie ma prekvapili, nakoľko mám úplne inú skúsenosť
nič
Mery (11.02.2024)
Neodporúča
Veľmi zlá skúsenosť s týmto obchodom.Objedmala som odtiaľ prvý a posledný krát.Tento obchod absolútne neodporúčam.Dlha dodacia doba,poškodený produkt a nepresné informácie pri popise produktu .Na obrázku veľmi pekne ale skutočnosť úplná hrôza
Alena (07.02.2024)
Neodporúča
Pripájam sa k nespokojným zákazníkom. Tovar mi síce prišiel načas a v poriadku, avšak v zákonnej lehote som ho vrátila a odvtedy s nimi komunikujem ohľadom vrátenia peňazí. Tovar im bol doručený dňa 09.01.2024 a ani po mesiaci urgencií nemám peniaze späť. Tak, ako tu už bolo niekoľkokrát spomenuté, stále sú to len výhovorky na finančné oddelenie a keď som sa spýtala, kde je problém, slečna/pani Veronika Christová zo zákazníckej linky mi podráždene odpísala, že nemôže v tejto veci nič robiť , len to urgovať. Ide o sumu 550,- EUR, čo nie je vôbec málo. Preto prosím, každý, kto zvažuje kúpu tovaru cez túto firmu, veľmi dobre si to rozmyslite, pretože v prípade nespokojnosti s tovarom sa môžte s vrátením peňazí pravdepodobne rozlúčiť. Je to vysoko nespoľahlivý dodávateľ. Podávam podnet na štátnu obchodnú inšpekciu.

Vemzu.sk novinky a výpredaje