Maxi šaty na svadbu

Chystáte sa na svadbu ako družička alebo hosť? Dlhé maxi šaty sú skvelou voľbou, ak chcete vyzerať fantasticky. Pritiahnu pozornosť a vy v nich budete pôsobiť žensky a elegantne. Objavte pestrú paletu strihov a farieb!

Maxi šaty na svadbu

Dlhé šaty na svadbu v lichotivom strihu

Každá žena túži vyzerať úžasne, keď dostane pozvánku na svadbu a rozmýšľa o tom, čo si obliecť. Tajomstvom úspechu je vybrať si strih šiat, v ktorých vyniknú prednosti vašej postavy. V našej ponuke nájdete pohodlné voľné aj sexy vypasované modely, zaujímavé asymetrické strihy, ale tiež maxi šaty pre moletky.

Náš tip

Viete, ako nosiť výraznú modrú farbu?

Kráľovská modrá je jednou z obľúbených farieb na spoločenské šaty, pretože je nesmrteľná, nevychádza z módy, je neprehliadnuteľná a veľmi elegantná.

Zažiaria v nej blondínky, brunetky aj ryšavky. Šaty v kráľovskej modrej kombinujte s topánkami a kabelkou v čiernej, bielej alebo béžovej farbe a budete dokonale zladená.

Viete, ako nosiť výraznú modrú farbu?
Viete, ako nosiť výraznú modrú farbu?
Viete, ako nosiť výraznú modrú farbu?

Maxi šaty na spoločenské udalosti

Na svadbu sa hodia luxusné lesklé materiály, najmä hodváb, satén, ale aj čipka, jemné plisovanie a trblietavé detaily. Okrem jednofarebných modelov v odtieňoch ružovej, smaragdovo zelenej, červenej či modrej môžete vyskúšať romantické dlhé kvetované šaty na svadbu. Doplňte svoj outfit na svadbu lodičkami na podpätkoch, listovou kabelkou a šperkami.