Puzdrové šaty

Puzdrové šaty dokonale zdôraznia vaše krivky, sú extrémne univerzálne a je možné ich spárovať s takmer akýmkoľvek vrchným odevom. Ak chcete vykúzliť elegantný alebo obchodný vzhľad, doplňte ich svetlým sakom alebo svetrom.

Puzdrové šaty

Čierne puzdrové šaty sú stávkou na istotu

Čierne puzdrové šaty sú jednoducho klasika. Nie náhodou patria k tým najvyhľadávanejším, vedia totiž bravúrne zakúzliť sa ženskou siluetou. Vyrazte v nich na svadbu, do práce či na rande, elegantné puzdrové šaty nie sú nikdy šliapnutím vedľa. Či už zvolíte tie s čipkou, naberané v páse či hladké puzdrové šaty, vždy sa budú skvele kombinovať aj príjemne nosiť.

Náš tip

Ako sa obliecť do divadla či opery?

Príjemný spoločenský večer si žiada sofistikovaný a slávnostný odev. Červené puzdrové šaty majú tú výhodu, že nie sú príliš umiernené, ale napriek tomu nepôsobia ani prehnane vyzývavo. Navyše lichotia rovnako tak útlej postave ako plnoštíhlej.

Slávnostný dojem ešte umocníte pomocou zlatých šperkov. Do ruky vezmite listovú kabelku, cez ramená prehoďte hrejivý kožúšok a pery natrite na červeno, budete dokonalá.

Ako sa obliecť do divadla či opery?
Ako sa obliecť do divadla či opery?
Ako sa obliecť do divadla či opery?

Luxusné puzdrové šaty v mnohých farbách

Pri výbere letných puzdrových šiat sa môžete odviazať a popustiť uzdu fantázii. Či už zvolíte červené, biele, modré alebo kvetované, puzdrové šaty vždy podčiarknu vašu siluetu, a nemusíte sa pritom ani škrtiť v pevných materiáloch. Leto si priamo žiada ľahučkú bavlnu, v ktorej bude pokožka dýchať. Pohrajte sa so zaujímavým strihom či nevšednými detailmi, uberiete tým puzdrovým šatám na formálnosti.