Stany

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Zoberte stan a vydajte sa na romantickú dovolenku

Nezabudnuteľný, dobrodružne ladený pobyt pod holým nebom s rodinou alebo priateľmi sa opäť stáva čoraz obľúbenejším spôsobom, ako si užiť teplé letné počasie. Vezmite si rodinný stan, spacáky a vychutnajte si dokonalé spojenie s prírodou, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Ako vybrať stan?

Pri nákupe stanu vezmite do úvahy, pre koľko osôb ho potrebujete. Stan pre 4 osoby sa teší najväčšiemu záujmu, no ak potrebujete väčší, nie je problém nájsť i stan pre 5 alebo 6 osôb. Nemáte veľa skúseností? Praktickou voľbou pre vás bude samorozkladací stan, s ktorým nie je veľa práce. Okrem klasiky na kempovanie si môžete zaobstarať aj plážový stan na ochranu pred slnkom.

Ktorý stan je najlepší?

Uprednostnite model, ktorý je vodeodolný, ak by vás náhodou prekvapil nečakaný dážď, praktická je aj sieťka proti hmyzu a odvetrávanie. Čo sa týka farieb, platí, že vo svetlých vám nebude až také teplo, no v tmavých odtieňoch sa dobre spí, populárna je napríklad zelená alebo modrá. Medzi dlhodobo najpredávanejšie značky patrí stan Husky alebo Coleman.

Preskúmajte kategórii stany a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie horské bicykle, kolobežkykarimatky a matrace čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Husky, Hannah a LOAP, objavujte nové e-shopy a obchody - Mastersport.sk, Decathlon.sk a Muziker.sk alebo vyberajte podľa farieb.