Prístrešky a altánky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Stanové prístrešky do lesa, džungle aj na pláž

Máte radi dobrodružstvo a výzvy, ktoré ponúka pobyt v prírode? Potom sa vám určite bude hodiť stanový prístrešok, ktorý umiestnite nad vašu hamaku. Chystáte sa skúmať tajomstvo džungle v exotických krajinách? Siahnite po prístrešku s moskytiérou, ktorá vás ochráni pred dotieravým hmyzom. Alebo radi len tak odpočívate na plážach? Nezabudnite sa chrániť pred slnkom a pribaľte do batohu plážový stan.

Záhradný altánok = letná párty bez obáv

Plánujete letnú záhradnú párty na oslavu narodenín, svadby či výročia alebo si chcete len užiť pekný deň s priateľmi? Kto ale vie, aké počasie bude za mesiac? Zaobstarajte si záhradný altánok a môžete bez obáv začať premýšľať nad tým, aké menu pre priateľov pripravíte. Prenosný záhradný altánok ľahko zložíte a rozložíte a behom okamihu budete chránení pred nečakanou letnou búrkou.

Preskúmajte kategórii prístrešky a altánky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie karimatky a matrace, skateboardy, longboardyspacie vaky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Husky, Hannah a LOAP, objavujte nové e-shopy a obchody - Decathlon.sk, Gamisport.sk a Bezvasport.sk alebo vyberajte podľa farieb.