Príslušenstvo k stanom

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

V stane ako v bavlnke

Ak ste milovníkmi pobytov v prírode, určite premýšľate, ako svoju stanovú domácnosť ešte viac zvelebiť, aby ste sa vy aj vaša rodina cítili pri každom kempovaní maximálne komfortne. Dobrou správou je, že existuje mnoho vychytávok z radov príslušenstva k stanom, ktoré oceníte nielen pri svojich výpravách, ale mnohokrát aj v bežnom každodennom živote.

Nič nenechajte na náhodu

Čím dlhšie cestujete, tým horšie sa po čase vaše obydlie skladá dohromady. Niektoré časti sú už zničené, niektoré postrácané, preto sa vždy oplatí mať v zálohe pripravené aj náhradné diely. Náhradnú sadu stanových kolíkov, stanové prúty, prípadne aj stanovú podlahu či koberec. Pokiaľ takto cestujete často, takúto investíciu čoskoro oceníte.

Príjemný spánok bez dotieravých komárov

Len máločo vám dokáže tak znepríjemniť krásny pobyt v prírode ako otravný hmyz, ktorý ruší váš spánok a spôsobuje neustále svrbenie. Ako prvá pomoc sa samozrejme ponúkajú rôzne druhy vykurovacích špirál a repelentov, ale aby ste mali skutočne 100% pokoj, oplatí sa zaobstarať aj mechanickú zábranu vletu hmyzu – teda moskytiéru.

Preskúmajte kategórii príslušenstvo k stanom a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie horské bicykle, kolieskové korčulekolobežky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Husky, Hannah a LOAP, objavujte nové e-shopy a obchody - Bezvasport.sk, Alza.sk a Decathlon.sk alebo vyberajte podľa farieb.