Hojdacie siete a hamaky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Raj pre váš zen

Snívate o lenivom popoludní plnom relaxu a pohody s jemnou ozvenou letnej dovolenky? Potom u vás doma nesmie chýbať príjemný hojdací kútik. Či k tomu využijete vašu zarastenú záhradu, vhodné miestečko na terase alebo mu prispôsobíte kúsok domácnosti, je už na vás. Ak ste obmedzení priestorom, určite vám prídu vhod cestovné varianty hojdacích sietí, s ktorými sa ľahko manipuluje.

Ako nájsť tú pravú?

Radi by ste vedeli, podľa čoho vyberať? V zásade je nutné premýšľať hlavne nad priestorom, ktorý máte vyhradený, teda či je sieť na čo zavesiť, alebo či bude potrebné vyberať sieť aj so stojanom. Až sieť správne umiestnite, určite vás napadne, či ju treba pravidelne skladať. To je samozrejme nepraktické, ale v prípade dlhej životnosti bavlnenej hamaky nevyhnutné.

Zabudnite na tvrdú karimatku

Hojdacia sieť môže skvele konkurovať aj nepohodlnému spaniu na karimatke. Ľahučká hojdacia sieť zo „stanového“ materiálu je síce ihneď pripravená k akcii a skvele sa udržuje suchá, mnohokrát ale môže nepríjemne kĺzať, čo by vás počas noci mohlo nepekne prekvapiť. Čo sa týka pohodlnosti stále vedie pevná a odolná bavlnená hamaka, v ktorej sa pohodlne vyspíte aj vo dvojici či s deťmi.

Preskúmajte kategórii hojdacie siete a hamaky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie elektrokolobežky, jógakarimatky a matrace čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek ALPINE PRO, Spokey a SOLOGNAC, objavujte nové e-shopy a obchody - Alza.sk, Gamisport.sk a 4camping.sk alebo vyberajte podľa farieb.