Tašky a nosiče na bicykle

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Taška na bicykel sa vám na cyklovýlete nestratí

Radi vyrážate brázdiť svet na dvoch kolesách? Potom sa rozhodne nezaobídete bez tašky na bicykel, kde budete mať všetky svoje nevyhnutnosti po ruke. Okrem základnej výbavy s náhradnými dielmi a náradím si budete chcieť odviezť aj cestovateľské potreby, prípadne aj veci na prenocovanie. Akonáhle budete vedieť, koľko toho bude potrebné prevážať, ľahšie sa vám bude vyberať vhodná cyklo batožina.

Úplný základ pre nenáročných

Ak chcete drobnú tašku na absolútne nevyhnutnosti, skvele vám postačí taška na riadidlá, podsedlová taška či taška pod rám, ktoré sú úplne najbežnejšou výbavou každého cyklistu. Umiestnenie je čisto na vás a vašich preferenciách. Pokiaľ však uvažujete o dlhšom výlete, zvoľte radšej tašku na nosič. Tá s vami zvládne aj niekoľkodňové výlety.

Predný alebo zadný nosič na bicykel?

Keď sa vyráža na dlhú cyklovýpravu, hodí sa každý centimeter miesta navyše. Najlepšie urobíte, keď využijete svoj priestor za bicyklom a zaobstaráte si zadný nosič na bicykel, ktorý zvládne aj veľkú batožinu. Nezabudnite, že vhodný nosič je nutné vyberať podľa priemeru kolesa, aby boli stojany dostatočne dlhé. Rovnako dbajte na vhodnú kompatibilitu nosiča s použitím diskových bŕzd.

Preskúmajte kategórii tašky a nosiče na bicykle a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie karimatky a matrace, gymnastikaskateboardy, longboardy čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek ALPINE PRO, Fox a Dakine, objavujte nové e-shopy a obchody - Elementstore.sk, Muziker.sk a 4camping.sk alebo vyberajte podľa farieb.