Príslušenstvo pre bicykle

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Doplnky a príslušenstvo na bicykel

Cyklistika nie je len o tom mať kvalitný bicykel, ale je nutné aby ste boli vybavení aj ďalšími doplnkami, ktoré vám zaistia väčšiu bezpečnosť a pohodlie. Pravdepodobne sa nezaobídete bez cyklistickej prilby, športových okuliarov, zámku na bicykel, zvončeka na bicykel, ruksaku či špeciálnej cyklo tašky, ktorá sa upevňuje na rám či na riadidlá. Kvalitné a zároveň cenovo dostupné príslušenstvo hľadajte u značiek Fox, North Wave alebo POC.

Aby vás na cestách nič neprekvapilo

U niektorých doplnkov oceníte, keď ich budete mať na svojich cyklo potulkách pri sebe. Myslíme tým predovšetkým kvalitnú pláštenku, náhradnú dušu, plášť alebo pumpičku na bicykel. Rovnako tak sa vám budú hodiť cyklistické návleky, ktorými je možné nahradiť nohavice či tričko s dlhým rukávom. Teraz už vás na cestách nič neprekvapí.

Chytré vychytávky na bicykel

Veľmi praktické sú aj doplnky, ktoré vám zvýšia komfort pri jazde. Napríklad gélový poťah na sedlo zaistí mäkšie sedenie. Chybu neurobíte ani s reflexnými prvkami, stanete sa tak viditeľnejším pre ostatných v premávke. Pre malé deti potom možno zaobstarať prídavné kolieska, ktoré im zaistia stabilitu. A ak vaše dieťa ešte na bicykli nejazdí, kúpte si závesný vozík za bicykel!

Preskúmajte kategórii príslušenstvo pre bicykle a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie kolobežky, kolieskové korčulespacie vaky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Oakley a Fox, objavujte nové e-shopy a obchody - Decathlon.sk, Sportovna.sk a Holokolo.sk alebo vyberajte podľa farieb.