Cyklistické komponenty a náhradné diely

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Cyklo komponenty je vhodné pravidelne vymieňať

Chystáte sa poriadne šliapnuť do pedálov? Potom si rozhodne nezabudnite dovybaviť svoju zásobu cyklo komponentov, pretože pravidelná výmena je veľmi dôležitá. Železným základom je nová reťaz, duša, lepenie, vymeniteľné plášte, sedlo a brzdy. To všetko a mnoho ďalšieho u nás zoženiete pohodlne na jednom mieste.

Radi by ste svoj bicykel vylepšili?

Ak hľadáte niečo, čím by ste svoj bicykel vylepšili, zapátrajte aj v našej ponuke špičkových vidlíc, kľučiek, pedálov, ráfikov, nábojov a riadidiel od lídrov na trhu s cyklo komponentmi. Medzi popredné cyklo značky patrí bezpochyby Shimano, Rockrider či Scott. Vytvorte si zo svojho bicykla skutočne výkonný stroj, ktorý bude jazdiť tak, že nebudete stíhať šliapať.

Preskúmajte kategórii cyklistické komponenty a náhradné diely a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie karimatky a matrace, spacie vakyskateboardy, longboardy čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Fox, Spokey a Mammut, objavujte nové e-shopy a obchody - Muziker.sk, Scootshop.sk a Sportby.sk alebo vyberajte podľa farieb.